Regulamin Parku Linowego

A A A

                Regulamin Parku Linowego AdrenaLinaPark

1. Z parku linowego mogą korzystać osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców, lub opiekunów.

2. Osoby  mające  mniej niż 140cm wzrostu mogą wejść na wysokość tylko pod opieką osoby dorosłej ( rodzica , opiekuna )

3. Korzystanie z parku dozwolone jest tylko po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem, uiszczeniu opłaty oraz przejściu szkolenia z zasad bezpieczeństwa obowiązujących w parku linowym „ADRENALINAPARK”

4. Wejście na pierwszą platformę w parku ma miejsce tylko i wyłącznie pod opieka instruktora.

5. Wejście do parku następuję na własną odpowiedzialność.

6. Osoby chcące korzystać z parku linowego „ADRENALINAPARK” muszą podpisać oświadczenie o następującej treści: KORZYSTAM NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORAZ NIIE JESTEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU ORAZ INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH SWOIM PODPISEM POTWIERDZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I ZOSTAŁEM POUCZONY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCYCH W „ADRENALINAPARK”, ZARÓWNO NA WYSOKOŚCI JAK I NA ZIEMI.

7. Osoby, które spożyły alkohol lub inne środki odurzające obowiązuje całkowity zakaz wstępu na teren parku.

8. Osoby cierpiące na choroby serca lub inne, które w przypadku wysiłku fizycznego mogą zagrażać ich zdrowiu lub życiu nie powinny korzystać z parku.

9. Personel parku nie odpowiada za rzeczy pozostawione w parku.

10. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w parku linowym „ADRENALINAPARK” a)Osoby chcące korzystać z parku linowego muszą otrzymać od instruktora sprzęt zabezpieczający przed upadkiem z wysokości. b)Tylko instruktor zakłada sprzęt asekuracyjny. c)Po założeniu przez instruktora sprzętu asekuracyjnego nie wolno przy nim nic zmieniać. d)W skład sprzętu wchodzi uprząż, lonża asekuracyjna wraz z karabinkami, bloczek z karabinkiem i lonżą, kask . e)Osoby noszące biżuterię lub okulary powinny odpowiednio ją zabezpieczyć tak, aby nie stwarzały one zagrożenia dla ich zdrowia lub życia. f)Podczas wizyty w parku linowym należy bezwzględnie wykonywać polecenia instruktorów. g)Osoby znajdujące się na terenie parku linowego nie mogą swoim zachowaniem zarówno na ziemi jak i na wysokości stwarzać zagrożenia dla życia lub zdrowia swojego lub innych. h)Osoby znajdujące się na terenie parku linowego nie mogą przeszkadzać w pracy personelowi parku. i)Za nieprzestrzeganie jakiegokolwiek punktu regulaminu grozi bezwzględne wydalenie z terenu parku linowego „ADRENALINAPARK”.

                                                                                     

 

Nasi klienci

Aktualności

NOWE ATRAKCJE - MEGA TRAMPOLINA!

 Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej atrakcji - parku siatkowego z trampolinami! Zapraszamy Państwa do parku w Podzamczu na test i wspólną zabawę! »

Wakacje w AdrenaLinaPark!

Informujemy - od dziś obydwa nasze parki (park przy Zamku w Ogrodzieńcu od 10:00 i park w Podlesicach przy Hotelu Ostaniec od 11:00) będą otwarte codziennie. Zapraszamy! »

Długi weekend - godziny otwarcia!

Podczas nadchodzącego długiego weekendu (od  15.06 do 18.06) obydwa nasze parki będą dla Państwa otwarte. Park w Podzamczu przy Zamku Ogrodzieniec od 10 do 19.00, a park w Podlesicach przy Hotelu Ostaniec od 11 do 19.00. Serdecznie... »

Park w Podzamczu czynny codziennie!

Nasz park linowy w Podzamczu już rozpoczął sezon wakacyjny i będzie otwarty codziennie od godziny 10.00 do godziny 19.00! Zapraszamy! »