Aktualności

Strona główna / Aktualności

W wakacje czynne codziennie

Zakończenie roku szkolnego za pasem - przypominamy, że w wakacje szkolne nasze parki linowe są czynne codziennie. Zapraszamy do Podzamcza od 10:00, a do Podlesic od 11:00. Przypominamy, że do godz. 13:00 obowiązują promocyjne ceny biletów na wszystkie trasy. »

Happy Hours 10:00-13:00

Codziennie rano wszystkie bilety do parku w promocyjnych cenach! (do godz. 13:00) Podzamcze trasa czerwona 25 zł (zamiast 30), trasa zielona 16 zł (zamiast 20) Podlesice trasa STANDARD 20 zł (zamiast 25), trasa JUNIOR 16 zł (zamiast 20). Zapraszamy serdeczie! »

Wkrótce rozpoczynamy sezon!

Wiosna zawitała już pełną parą, dlatego jeżeli tylko aura pogodowa w najbliższy weekend będzie sprzyjająca, zapraszamy do Parku Linowego AdrenaLinaPark w Podzamczu. Sezon w AdrenaLinaPark Podlesice planujemy rozpocząć w okolicy Świąt Wielkanocnych. Zachęcamy do śledzenia aktualizacji na naszym Facebooku oraz stronie internetowej lub kontaktu telefonicznego: 513 105 201, 513 105 202. »

Odbierz swoją kartę promocyjną

Jesteś częstym gościem AdrenaLinaPark? Odbierz od naszej obsługi kartę promocyjną i zbieraj pieczątki za każde wejście do parku linowego w Podzamczu lub Podlesicach. Pięć pieczątek uprawnia do szóstego wejścia za darmo :) Zapraszamy!   Zespół AdrenaLinaParkk »

Parki linowe czynne codziennie w wakacje

 Już od najbliższego weekendu parki linowe AdrenaLinaPark będą czynne codziennie. Zapraszamy do Podzamcza od 10:00, a do Podlesic od 11:00 w każdy wakacyjny dzień ze sprzyjającą aurą pogodową. W bardzo deszczowe dni zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny (513 105 201, 513 105 202). Do zobaczenia w parku J Zespół AdrenaLinaPark »

Długi weekend w AdrenaLinaPark

 Przypominamy, że z okazji Bożego Ciała jesteśmy czynni cały weekend. Zapraszamy dziś, jutro, w sobotę i niedzielę. Zespół AdrenaLinaPark »

Otwarcie trasy JUNIOR w Podlesicach

Już w najbliższy weekend serdecznie zapraszamy na otwarcie nowej trasy dla dzieci w Podlesicach. Tor jest jeszcze dłuższy niż zielona trasa w Podzamczu i wypełniony ciekawymi i urozmaiconymi przeszkodami. Startujemy w sobotę i niedzielę o 11:00 i pracujemy aż do zmroku. Zachęcamy do aktywnego i rodzinnego wykorzystania najdłuższych dni w roku! Zespół AdrenaLinaPark »

Dzień Dziecka w AdrenaLinaPark

W najbliższą sobotę i niedzielę wszyscy Goście naszego parku, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia będą mogli skorzystać z promocji z okazji Dnia Dziecka - wszystkie trasy w ten weekend kosztują mniej o 5 zł. Zapraszamy! Zespół AdrenaLinaPark »

AdrenaLinaPark – godziny otwarcia

Zapraszamy do naszych parków linowych. Przypominamy, że w okresie przedwakacyjnym jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy weekend ze sprzyjającą aurą pogodową. Czekamy na Państwa od 10:00 w Podzamczu i od 11:00 w Podlesicach – pracujemy aż do zmroku J Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość rezerwacji parku w tygodniu – prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia wolnych terminów (513 105 201, 513 105 202). W wakacje... »

Majówka w AdrenaLinaPark 2014!!!

Serdecznie zapraszamy na majówkę do naszych parków linowych. W tym okresie będziemy na Państwa czekali 1, 2, 3 oraz 4 maja – park w Podzamczu od 10:00, a park w Podlesicach od 11:00. W Podzamczu czekać będzie na Państwa niespodzianka – trasa zielona zostanie powiększona o 2 nowe przeszkody. Życzymy udanego weekendu majówego! Zespół AdrenaLinaPark   »

1 2 3 4 5 6

Nasi klienci

Aktualności

WRZEŚNIOWE WEEKENDY!

 Szanowni Państwo! Informujemy, że we wrześniu parki linowe będą czynne w weekendy - od 10:00 do 18:30. W tygodniu będziermy otwarci dla grup - prosimy o rezerwacje terminów. »

Park w Podlesicach już CZYNNY!

 Szanowni Państwo, na szczęście w miarę szybko udało nam się zakończyć prace remontowe i park w Podlesicach już działa na pełnych obrotach! W okresie wakacyjnym jest czynny coziennie od 10:00! Zapraszamy! »

Park w Podlesicach zamknięty do odwołania!

 Niestety w skutek uszkodzeń wywołanych burzą w rejonie Podlesic... jesteśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć nasz obiekt mieszczący się przy Hotelu Ostaniec.  Mamy nadzieję, że uda nam się go uruchomić jak najszybciej.... »

Otwarcie Sezonu - Majówka

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim... »