Aktualności

Strona główna / Aktualności

Sezon 2014 w pełni rozpoczęty w Podzamczu oraz Podlesicach

 Otwieramy Park Linowy w Podlesicach Dla wszystkich niecierpliwych mamy dobrą wiadomość – w najbliższą sobotę, 19 kwietnia, otwieramy park linowy w Podlesicach. Park będzie czynny w każdy weekend ze sprzyjającą aurą pogodową od 11:00 aż do zmroku. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość rezerwacji parku w tygodniu – prosimy o kontakt telefoniczny, aby potwierdzić dostępność terminów (513 105 201, 513 105 202). W... »

Uwaga! Otwieramy sezon w AdrenaLinaPark!

 Dla wszystkich niecierpliwych mamy dobrą wiadomość – już jutro otwieramy park linowy w Podzamczu – zapraszamy Państwa serdecznie w każdy weekend. Terminy rezerwacji grup zorganizowanych prosimy uzgadniać telefonicznie pod numerami: 513 105 201, 513 105 202. Obecnie trwają prace nad wydłużeniem trasy zielonej o kilka nowych przeszkód, żeby dostarczyć Wam jeszcze więcej emocji i zabawy. Otwarcie parku linowego w Podlesicach... »

Największy park linowy na Jurze zaprasza na otwarcie sezonu !!!

Wiosna w tym roku zaskoczyła drogowców, a my już wkrótce zaskoczymy Państwa zmienionym wyglądem oraz nowymi przeszkodami na małej trasie w parku linowym w Podzamczu. Obecnie trwają prace sprawdzające oraz konserwacyjne, aby zapewnić Państwu najwyższe bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia. Otwarcie parków linowych w Podlesicach i Podzamczu nastąpi już z początkiem kwietnia, po ukończeniu wszystkich prac... »

AdrenaLinaPark Czynny Codziennie

Park Linowy otwarty codziennie aż do 1 września.Trasa została rozbudowana do 27przeszkód i obecna długośc wynosi 390 metrów. Otwarte od 10:00-19:30. W razie niesprzyjającej aury prosimy o kontakt telefoniczny . Zapraszamy do zabawy!!! Zespół AdrenaLinaPark »

Park Linowy AdrenaLinaPark Zaprasza na wielką majówkę

Park Linowy AdrenaLinaPark w dniach 28 kwietnia-6 maja serdecznie zaprasza do odświeżonego oraz przedłużonego parku linowego oraz na 140 metrową tyrolkę na Zamku Ogrodzieniec. Startujemy od godz 10.00 do zmierzchu.Cena wstępu do AdrenaLinaPark 30zł Linia Czerwona ,15zł Linia Zielona ( bilet łączony - dwie Linie 35zł/osoba ) , Tyrolka 15zł. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami 513 105 201 oraz 513 105 202 .Zapraszamy... »

Otwarcie sezonu w AdrenaLinaPark

Z przyjemnością informujemy, że park linowy AdrenaLinaPark jest otwarty dla klientów indywidualnych w soboty i niedziele oraz tzw. długie weekendy od godziny 10 do 19. Ze względu na zmienną aurę, godziny otwarcia parku mogą ulec zmianom -prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 513 105 201 , 513 105 202 . Grupy zorganizowane mile widziane w każdy dzień tygodnia (konieczna rezerwacja)! Zespół AdrenaLinaPark »

1 2 3 4 5 6

Nasi klienci

Aktualności

WRZEŚNIOWE WEEKENDY!

 Szanowni Państwo! Informujemy, że we wrześniu parki linowe będą czynne w weekendy - od 10:00 do 18:30. W tygodniu będziermy otwarci dla grup - prosimy o rezerwacje terminów. »

Park w Podlesicach już CZYNNY!

 Szanowni Państwo, na szczęście w miarę szybko udało nam się zakończyć prace remontowe i park w Podlesicach już działa na pełnych obrotach! W okresie wakacyjnym jest czynny coziennie od 10:00! Zapraszamy! »

Park w Podlesicach zamknięty do odwołania!

 Niestety w skutek uszkodzeń wywołanych burzą w rejonie Podlesic... jesteśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć nasz obiekt mieszczący się przy Hotelu Ostaniec.  Mamy nadzieję, że uda nam się go uruchomić jak najszybciej.... »

Otwarcie Sezonu - Majówka

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim... »