Aktualności

A A A

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - COVID 19

2020-05-08 18:29:13

      Szanowni Państwo!

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa COVID - 19 zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących środków ostrożności obowiązujących na terenie całego parku linowego "AdrenaLinaPark" w Podzamczu i w Podlesicach.

                                                             ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

1.       Na teren parku zostaną wpuszczone wyłącznie osoby ZDROWE - osoby wykazujące objawy chorób i infekcji/przeziębienia zostaną poproszone o jego opuszczenie.

2.       Bezwględnie należy zachowywać dystans 2 metrów między pozostałymi uczestnikami - tyczy się to zarówno sytuacji przebywania na ziemi jak i na trasie.
(maksymalnie 4/5 osób na szkoleniu i po jednej osobie na każdej platformie czy też przeszkodzie).

3.       Używamy maseczek/zakrywamy usta i nos oraz unikamy dotykania twarzy.

4.       Trzymamy się wyznaczonych miejsc do stania w kolejce/obsługi/szkolenia (pobranie i zdanie sprzętu asekuracyjnego z zachowaniem bezpiecznej odległości).

5.       Miejsca, w których może przebywać klient w zależności od zagęszczenia może wyznaczać instruktor.

6.       Instruktor może regulować ilość osób przebywających w danym momencie na terenie parku lub na trasie, jeśli ich ilość uniemożliwi zachowanie niezbędnej odległości lub innych norm bezpieczeństwa.

7.       Każdy klient ma obowiązek zdezynfekowania rąk przed i po wykonaniu dokumentacji (podpis na liście/dokonanie wpłaty) oraz przed i po wejściu na trasę. Płyny do dezynfekcji będą dostępne dla klientów na terenie parku.

8.       Kaski i uprzęże będą dezynfekowane po każdym użyciu.

9.       Dopuszcza się używanie przez klienta własnego kasku, tylko i wyłącznie wtedy gdy jest to kask wspinaczkowy i z zaznaczeniem/dopisaniem na liście iż korzysta z niego na własną odpowiedzialność.

10.   Osoby nie stosujące się do zaleceń instruktora mogą zostać poproszone o opuszczenie parku.

11.   Sprzedaż napojów na terenie parku zostaje wstrzymana.

12.   Ze względu na suszę i zagrożenie pożarowe prosimy o nie pozostawianie opakowań szklanych/materiałów palnych na terenie parku (prosimy korzystać z dostępnych koszy na odpady). Palenie wyrobów tytoniowych i używanie zapałek/zapalarek/zapalniczek jest na terenie parku jest zabronione!    


Obsługa i zarządzający obiektem nie ponoszą odpowiedzialności za osoby łamiące jakiekolwiek wytyczne i przepisy dot. bezpieczeństwa/przebywania na otwartej przestrzeni po godzinach otwarcia.

W tym jakże trudnym czasie chcemy prosić Państwa o wyrozumiałość i współpracę. Chcemy zapewnić państwu bezpieczną rozrywkę na odpowiednim poziomie ale przede wszystkim mamy na uwadze zdrowie zarówno Państwa, jak i naszych pracowników.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Nasi klienci

Aktualności

WAKACJE! Parki linowe czynne codziennie!

 Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło powitać kolejne, wspólne wakacje! Przypominamy, że nasze parki w Podzamczu i w Podlesicach są już teraz czynne codziennie od 10:00 Zapraszamy! »

WRZEŚNIOWE WEEKENDY!

 Szanowni Państwo! Informujemy, że we wrześniu parki linowe będą czynne w weekendy - od 10:00 do 18:30. W tygodniu będziermy otwarci dla grup - prosimy o rezerwacje terminów. »

Park w Podlesicach już CZYNNY!

 Szanowni Państwo, na szczęście w miarę szybko udało nam się zakończyć prace remontowe i park w Podlesicach już działa na pełnych obrotach! W okresie wakacyjnym jest czynny coziennie od 10:00! Zapraszamy! »

Park w Podlesicach zamknięty do odwołania!

 Niestety w skutek uszkodzeń wywołanych burzą w rejonie Podlesic... jesteśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć nasz obiekt mieszczący się przy Hotelu Ostaniec.  Mamy nadzieję, że uda nam się go uruchomić jak najszybciej.... »