Aktualności

A A A

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - COVID 19

2020-05-08 18:29:13

      Szanowni Państwo!

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa COVID - 19 zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących środków ostrożności obowiązujących na terenie całego parku linowego "AdrenaLinaPark" w Podzamczu i w Podlesicach.

                                                             ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

1.       Na teren parku zostaną wpuszczone wyłącznie osoby ZDROWE - osoby wykazujące objawy chorób i infekcji/przeziębienia zostaną poproszone o jego opuszczenie.

2.       Bezwględnie należy zachowywać dystans 2 metrów między pozostałymi uczestnikami - tyczy się to zarówno sytuacji przebywania na ziemi jak i na trasie.
(maksymalnie 4/5 osób na szkoleniu i po jednej osobie na każdej platformie czy też przeszkodzie).

3.       Używamy maseczek/zakrywamy usta i nos oraz unikamy dotykania twarzy.

4.       Trzymamy się wyznaczonych miejsc do stania w kolejce/obsługi/szkolenia (pobranie i zdanie sprzętu asekuracyjnego z zachowaniem bezpiecznej odległości).

5.       Miejsca, w których może przebywać klient w zależności od zagęszczenia może wyznaczać instruktor.

6.       Instruktor może regulować ilość osób przebywających w danym momencie na terenie parku lub na trasie, jeśli ich ilość uniemożliwi zachowanie niezbędnej odległości lub innych norm bezpieczeństwa.

7.       Każdy klient ma obowiązek zdezynfekowania rąk przed i po wykonaniu dokumentacji (podpis na liście/dokonanie wpłaty) oraz przed i po wejściu na trasę. Płyny do dezynfekcji będą dostępne dla klientów na terenie parku.

8.       Kaski i uprzęże będą dezynfekowane po każdym użyciu.

9.       Dopuszcza się używanie przez klienta własnego kasku, tylko i wyłącznie wtedy gdy jest to kask wspinaczkowy i z zaznaczeniem/dopisaniem na liście iż korzysta z niego na własną odpowiedzialność.

10.   Osoby nie stosujące się do zaleceń instruktora mogą zostać poproszone o opuszczenie parku.

11.   Sprzedaż napojów na terenie parku zostaje wstrzymana.

12.   Ze względu na suszę i zagrożenie pożarowe prosimy o nie pozostawianie opakowań szklanych/materiałów palnych na terenie parku (prosimy korzystać z dostępnych koszy na odpady). Palenie wyrobów tytoniowych i używanie zapałek/zapalarek/zapalniczek jest na terenie parku jest zabronione!    


Obsługa i zarządzający obiektem nie ponoszą odpowiedzialności za osoby łamiące jakiekolwiek wytyczne i przepisy dot. bezpieczeństwa/przebywania na otwartej przestrzeni po godzinach otwarcia.

W tym jakże trudnym czasie chcemy prosić Państwa o wyrozumiałość i współpracę. Chcemy zapewnić państwu bezpieczną rozrywkę na odpowiednim poziomie ale przede wszystkim mamy na uwadze zdrowie zarówno Państwa, jak i naszych pracowników.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Nasi klienci

Aktualności

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - COVID 19

      Szanowni Państwo! Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa COVID - 19 zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących środków ostrożności obowiązujących na terenie całego parku linowego "AdrenaLinaPark" w... »

WRZESIEŃ - GODZINY OTWARCIA

 Chcieliśmy poinformować, że we wrześniu parki linowe w Podlesicach i w Podzamczu będą czynne tylko w WEEKENDY od godziny 10.00.  Zachęcamy do skorzystania z oferty dla grup jak również z oferty dla... »

Tyrolka na zamku w Ogrodzieńcu!

 Zapraszamy do nowej atrakcji. Z dniem dzisiejszym ruszyliśmy z tyrolką na zamku Ogrodzieniec. Dostępna jest dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową i rezerwacji terminu. Zbierajcie przyjaciół, znajomych i... »

WAKACJE - CZYNNE CODZIENNIE!

 Możemy ogłosić, że już jesteśmy czynni cały czas! Codziennie od 10 do 19.30 więc zapraszamy na wspólne spędzanie wakacji! »