Aktualności

A A A

Otwarcie Sezonu - Majówka

2021-04-30 18:04:06

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Ogrodzieniec Będziemy dla Was dostępni w sobotę, niedzielę i poniedziałek od godziny 10:00 do 19:00 (ostatnie wejścia w okolicach 18:30). Już nie możemy się doczekać‼ Prosimy pamiętać o wciąż trwających obostrzeniach i limitach osób - wszelkie wytyczne znajdziecie na naszym profilu AdrenaLinaPark (w poście przypiętym na górze strony). Widzimy się na trasie‼ W razie jakichkolwiek zmian (czy to z powodów bezpieczeństwa czy pogody) będziemy informować na bieżąco na stronie i na Facebooku‼

Nasi klienci

Aktualności

Otwarcie Sezonu - Majówka

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim... »

KONIEC SEZONU 2020

 Niestety ze względu na warunki epidemiczne jak i pogodowe jesteśmy zmuszeni zakończyć sezon 2020.  Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy umożliwili nam poprowadzenie sezonu mimo ciężkich warunków i obostrzeń... »

WRZEŚNIOWE TERMINY I GODZINY OTWARCIA!

 Szanowni Państwo! We wrześniu AdrenaLinaPark w Podzamczu i w Podlesicach będzie czynny tylko w weekendy. Od godziny 10 do godziny 18.00.    Grupy prosimy o rezerwację terminów przez kontakt mailowy bądź telefoniczny... »

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - COVID 19

      Szanowni Państwo! Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa COVID - 19 zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących środków ostrożności obowiązujących na terenie całego parku linowego "AdrenaLinaPark" w... »