Aktualności

A A A

Otwarcie Sezonu - Majówka

2021-04-30 18:04:06

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Ogrodzieniec Będziemy dla Was dostępni w sobotę, niedzielę i poniedziałek od godziny 10:00 do 19:00 (ostatnie wejścia w okolicach 18:30). Już nie możemy się doczekać‼ Prosimy pamiętać o wciąż trwających obostrzeniach i limitach osób - wszelkie wytyczne znajdziecie na naszym profilu AdrenaLinaPark (w poście przypiętym na górze strony). Widzimy się na trasie‼ W razie jakichkolwiek zmian (czy to z powodów bezpieczeństwa czy pogody) będziemy informować na bieżąco na stronie i na Facebooku‼

Nasi klienci

Aktualności

Dziękujemy za tegoroczny sezon - zapraszamy na wiosnę!

 Dziękujemy za liczne odwiedziny! Nadszedł czas na pożegnanie... Parki w Podzamczu i Podlesicach będą nieczynne.  Widzimy się już na wiosnę! »

Sezon jesienny - wrzesień

 Szanowni Państwo.  Przypominamy o godzinach otwarcia parków we wrześniu.  Park linowy w Podzamczu będzie otwarty w weekendy (sobota i niedziela od godziny 10:00). Park linowy w Podlesicach pozostaje nieczynny (oprócz grup... »

Sezon wakacyjny!

 Szanowni Państwo! Przypominamy, że w sezonie wakacyjnym (lipiec/sierpień) oba parki linowe - Podzamcze i Podlesice są otwarte CODZIENNIE od 10:00 do 18:30. Zapraszamy! »

Sezon w maju :)

 Kochani!  Przypominamy, że w maju działamy w Podzamczu i w Podlesicach w weekendy (zależnie od warunków pogodowych - w razie nieprzychylnej pogody prosimy o telefon).  W godzinach 10:00 - 18:30. W tygodniu możliwe... »