Oferta dla szkół

A A A

Park linowy

Przy grupach powyżej 20-osobowych promocyjna cena parku linowego:

30 zł trasa CZERWONA (Podzamcze)

25 zł trasa STANDARD (Podlesice)

Opiekunowie – wstęp gratis

 

Strzelnica dynamiczna

Strzelnica dynamiczna (broń krótka) to wspaniała szansa na współzawodnictwo i wystrzałową zabawę. Tor przeszkód czeka na śmiałków, którzy będą chcieli poczuć się jak bohaterowie filmów akcji. Liczy się szybkość, celność i "pewna" ręka. Trzeba trafić we wszystkie cele a nie będzie to tak łatwe jak może się wydawać. Instruktor zadba o przeszkolenie i zapewnienie środków bezpieczeństwa. Strzelnica dynamiczna polecana jest dla dzieci od około 13 roku życia oraz dla mniejszych grup (20-30 osób).

Czas trwania: ok 2-3 godz.

 Cena: 1000 zł netto

 

Gra terenowa „W pogoni za czarnym psem”

Opis gry: Uczestnicy gry dzieleni są na dwa współzawodniczące zespoły, które poruszają się po wyznaczonym obszarze poznając zasady korzystania z mapy i kompasu oraz orientowania się w terenie. Celem gry jest zebranie wszystkich ukrytych na trasie wskazówek, złożenie hasła oraz dotarcie na metę zwiedzając po drodze najpiękniejsze zakątki Jury. Gra polecana jest dla dzieci od około 10 roku życia oraz dla mniejszych grup (20-30 osób).

Czas trwania: ok 3-4 godz.

Cena: 1000 zł netto

Uwagi: Podczas gry uczestnicy mają do przejścia ok. 6 km. Grupy poruszają się po wyznaczonym terenie samodzielnie, dlatego wymagane jest uczestnictwo dwóch opiekunów, którzy będą chodzili razem z grupami. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo dwóch naszych instruktorów, którzy będą w razie potrzeby wskazywać zespołom drogę - dodatkowy koszt 200 zł netto. 

 

Gra terenowa „Liście lecą z drzew”

Opis gry: Uczestnicy gry zostają podzieleni na drużyny, których zadaniem jest edukacyjna wędrówka przez część Jurajskich Szlaków Turystycznych. Zawodnicy poruszają się po wyznaczonym terenie przy użyciu mapy i kompasu. Gra terenowa połączona jest z edukacyjnymi elementami przyrodniczymi opartymi na bliskim kontakcie z naturą. „Liście lecą z drzew” to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku, zarówno w małych jak i dużych grupach (maksymalnie do 60 osób).

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 1000 zł netto

Uwagi: Podczas gry uczestnicy mają do przejścia ok. 2-3 km. Grupy poruszają się po wyznaczonym terenie samodzielnie, dlatego wymagane jest uczestnictwo od dwóch do czterech opiekunów (w zależności od liczebności grupy i ilości zespołów), którzy będą chodzili razem z zespołami. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo naszych instruktorów, którzy będą w razie potrzeby wskazywać grupie drogę - dodatkowy koszt 200 zł netto / 2 instruktorów. 

 

 

Wspinaczka skałkowa

Dla szkolnych grup ok. 20 osobowych posiadamy w ofercie wspinaczkę skałkową z dwoma instruktorami obsługującymi dwa osobne stanowiska (preferowane/zalecane jest by na 10 osób przypadał jeden instruktor).

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 1 instruktor 600 zł netto
           2 instruktor 500 zł netto

 

 

Speleologiczne techniki linowe

Dla ok. 20 osobowych grup oferujemy naukę linowych technik speleologicznych (podchodzenie na linie lub zjazd) z dwoma instruktorami przy osobnych stanowiskach.

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 800 zł netto

 

 

Eksploracja jaskini

Dla szkolnych grup nie liczniejszych niż 25 osób oferujemy zwiedzanie malowniczych i intersujących jaskiń. Nasi przewodnicy zadbają o bezpieczeństwo i w ciekawy sposób opowiedzą o tajemnicach, które skrywa Ziemia.

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 1200 zł netto

 

 

Nasi klienci

Aktualności

WRZESIEŃ - GODZINY OTWARCIA

 Chcieliśmy poinformować, że we wrześniu parki linowe w Podlesicach i w Podzamczu będą czynne tylko w WEEKENDY od godziny 10.00.  Zachęcamy do skorzystania z oferty dla grup jak również z oferty dla... »

Tyrolka na zamku w Ogrodzieńcu!

 Zapraszamy do nowej atrakcji. Z dniem dzisiejszym ruszyliśmy z tyrolką na zamku Ogrodzieniec. Dostępna jest dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową i rezerwacji terminu. Zbierajcie przyjaciół, znajomych i... »

WAKACJE - CZYNNE CODZIENNIE!

 Możemy ogłosić, że już jesteśmy czynni cały czas! Codziennie od 10 do 19.30 więc zapraszamy na wspólne spędzanie wakacji! »

Podzamcze już czynne!

 Informujemy, że park linowy w Podzamczu, przy zamku ogrodzieniec jest już czynny codziennie od godziny 10 do zmroku! »