Oferta dla szkół

A A A

Park linowy

Przy grupach od 20 osób promocyjna cena parku linowego (każdy uczestnik otrzymuje rabat 5 zł od ceny bazowej w parku) :

35 zł trasa CZERWONA (Podzamcze)

30 zł trasa STANDARD (Podlesice)

Opiekunowie – wstęp gratis

 

Strzelnica dynamiczna

Strzelnica dynamiczna (broń krótka) to wspaniała szansa na współzawodnictwo i wystrzałową zabawę. Tor przeszkód czeka na śmiałków, którzy będą chcieli poczuć się jak bohaterowie filmów akcji. Liczy się szybkość, celność i "pewna" ręka. Trzeba trafić we wszystkie cele a nie będzie to tak łatwe jak może się wydawać. Instruktor zadba o przeszkolenie i zapewnienie środków bezpieczeństwa. Strzelnica dynamiczna polecana jest dla dzieci od około 13 roku życia oraz dla mniejszych grup (20-30 osób).

Czas trwania: ok 2-3 godz.

 Cena: 1000 zł netto

 

Gra terenowa „W pogoni za czarnym psem”

Opis gry: Uczestnicy gry dzieleni są na dwa współzawodniczące zespoły, które poruszają się po wyznaczonym obszarze poznając zasady korzystania z mapy i kompasu oraz orientowania się w terenie. Celem gry jest zebranie wszystkich ukrytych na trasie wskazówek, złożenie hasła oraz dotarcie na metę zwiedzając po drodze najpiękniejsze zakątki Jury. Gra polecana jest dla dzieci od około 10 roku życia oraz dla mniejszych grup (20-30 osób).

Czas trwania: ok 3-4 godz.

Cena: 1000 zł netto

Uwagi: Podczas gry uczestnicy mają do przejścia ok. 6 km. Grupy poruszają się po wyznaczonym terenie samodzielnie, dlatego wymagane jest uczestnictwo dwóch opiekunów, którzy będą chodzili razem z grupami. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo dwóch naszych instruktorów, którzy będą w razie potrzeby wskazywać zespołom drogę - dodatkowy koszt 400 zł netto. 

 

Gra terenowa „Liście lecą z drzew”

Opis gry: Uczestnicy gry zostają podzieleni na drużyny, których zadaniem jest edukacyjna wędrówka przez część Jurajskich Szlaków Turystycznych. Zawodnicy poruszają się po wyznaczonym terenie przy użyciu mapy i kompasu. Gra terenowa połączona jest z edukacyjnymi elementami przyrodniczymi opartymi na bliskim kontakcie z naturą. „Liście lecą z drzew” to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku, zarówno w małych jak i dużych grupach (maksymalnie do 60 osób).

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 1000 zł netto

Uwagi: Podczas gry uczestnicy mają do przejścia ok. 2-3 km. Grupy poruszają się po wyznaczonym terenie samodzielnie, dlatego wymagane jest uczestnictwo od dwóch do czterech opiekunów (w zależności od liczebności grupy i ilości zespołów), którzy będą chodzili razem z zespołami. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo naszych instruktorów, którzy będą w razie potrzeby wskazywać grupie drogę - dodatkowy koszt 200 zł netto / 2 instruktorów. 

 

 

Wspinaczka skałkowa

Dla grup minimum 20 osobowych posiadamy w ofercie wspinaczkę skałkową z dwoma instruktorami obsługującymi dwa osobne stanowiska (preferowane/zalecane jest by na 10 osób przypadał jeden instruktor).

Czas trwania: do 5 godz.

Cena: 1 instruktor 800 zł netto
           

 

 

Speleologiczne techniki linowe

Dla ok. 20 osobowych grup oferujemy naukę linowych technik speleologicznych (podchodzenie na linie lub zjazd) z dwoma instruktorami przy osobnych stanowiskach.

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 800 zł netto

 

 

Eksploracja jaskini

Dla szkolnych grup nie liczniejszych niż 25 osób oferujemy zwiedzanie malowniczych i intersujących jaskiń. Nasi przewodnicy zadbają o bezpieczeństwo i w ciekawy sposób opowiedzą o tajemnicach, które skrywa Ziemia.

Czas trwania: ok. 4 godz.

Cena:  2000 zł netto

 

 

Nasi klienci

Aktualności

Sezon jesienny - wrzesień

 Szanowni Państwo.  Przypominamy o godzinach otwarcia parków we wrześniu.  Park linowy w Podzamczu będzie otwarty w weekendy (sobota i niedziela od godziny 10:00). Park linowy w Podlesicach pozostaje nieczynny (oprócz grup... »

Sezon wakacyjny!

 Szanowni Państwo! Przypominamy, że w sezonie wakacyjnym (lipiec/sierpień) oba parki linowe - Podzamcze i Podlesice są otwarte CODZIENNIE od 10:00 do 18:30. Zapraszamy! »

Sezon w maju :)

 Kochani!  Przypominamy, że w maju działamy w Podzamczu i w Podlesicach w weekendy (zależnie od warunków pogodowych - w razie nieprzychylnej pogody prosimy o telefon).  W godzinach 10:00 - 18:30. W tygodniu możliwe... »

Weekend majowy w AdrenaLinaPark!

 Szanowni Państwo! Zapraszamu na weekend majowy! Będziemy czynni w parku w Podzamczu i w Podlesicach od 29 kwietnia do końca weekendu majowego tj. 3 maja. Od godziny 10:00 do 18:30.  W razie niepewnej pogody prosimy o kontakt... »