Park linowy Podzamcze

A A A

Park Linowy w Podzamczu zlokalizowany jest u stóp Zamku Ogrodzieniec, który jest największym i najpopularniejszym zamkiem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt  powstał w 2006 roku i do dnia dzisiejszego został kilkakrotnie rozbudowany.

W chwili obecnej dysponujemy dwoma trasami.

- trasa czerwona - dla osób ze wzrostem powyżej 140 cm (trzeba swodobnie sięgać reką na wysokość 150 cm), trasa składa się z 33 przeszkód o łącznej długości 400 metrów. Na trasie czekają na nas aż 4 tyrolki, mosty, siatki, kładki, równoważnia, pętle oraz inne ciekawe przeszkody. 

 

- trasa zielona - dla dzieci od szóstego roku życia, wzrost maksymalny 150 cm (trzeba swobodnie sięgać ręką na wysokość 150 cm). Trasa składa się z 10 przeszkód o łącznej długości 100 metrów. Do pokonania mamy między innymi tyrolki, mosty, siatki, równoważnie oraz pętle.

Park Linowy w Podzamczu otwarty jest :

- 1 kwietnia do 1 maja  - w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00

      grupy zorganizowane chcące odwiedzić nas w środku tygodnia prosimy o kontakt

- 1 maja do 30 sierpnia - codziennie od 10:00 do 19:30

- 1 września do 30 września - codziennie od 10:00 do 18:00

- 1 października do 31 października - w soboty i niedziele od 10:00 do 17:00

      grupy zorganizowane chcące odwiedzić nas w środku tygodnia prosimy o kontakt

Nasi klienci

Aktualności

WRZEŚNIOWE WEEKENDY!

 Szanowni Państwo! Informujemy, że we wrześniu parki linowe będą czynne w weekendy - od 10:00 do 18:30. W tygodniu będziermy otwarci dla grup - prosimy o rezerwacje terminów. »

Park w Podlesicach już CZYNNY!

 Szanowni Państwo, na szczęście w miarę szybko udało nam się zakończyć prace remontowe i park w Podlesicach już działa na pełnych obrotach! W okresie wakacyjnym jest czynny coziennie od 10:00! Zapraszamy! »

Park w Podlesicach zamknięty do odwołania!

 Niestety w skutek uszkodzeń wywołanych burzą w rejonie Podlesic... jesteśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć nasz obiekt mieszczący się przy Hotelu Ostaniec.  Mamy nadzieję, że uda nam się go uruchomić jak najszybciej.... »

Otwarcie Sezonu - Majówka

 W tym sezonie... trochę nieśmiało... ale jednak STARTUJEMY‼ Nie ma chyba lepszej okazji niż właśnie długi, majowy weekend‼ Jak na razie startujemy tylko i wyłącznie w parku w Podzamczu - Gm. Ogrodzieniec w bezpośrednim... »