Park linowy Podzamcze

A A A

Park Linowy w Podzamczu zlokalizowany jest u stóp Zamku Ogrodzieniec, który jest największym i najpopularniejszym zamkiem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt  powstał w 2006 roku i do dnia dzisiejszego został kilkakrotnie rozbudowany.

W chwili obecnej dysponujemy dwoma trasami.

- trasa czerwona - dla osób ze wzrostem powyżej 140 cm (trzeba swodobnie sięgać reką na wysokość 150 cm), trasa składa się z 33 przeszkód o łącznej długości 400 metrów. Na trasie czekają na nas aż 4 tyrolki, mosty, siatki, kładki, równoważnia, pętle oraz inne ciekawe przeszkody. 

 

- trasa zielona - dla dzieci od szóstego roku życia, wzrost maksymalny 150 cm (trzeba swobodnie sięgać ręką na wysokość 150 cm). Trasa składa się z 10 przeszkód o łącznej długości 100 metrów. Do pokonania mamy między innymi tyrolki, mosty, siatki, równoważnie oraz pętle.


Godziny otwarcia parku linowego w szczycie sezonu to 10:00 - 19:30.

DNI I GODZINY OTWARCIA MOGĄ JEDNAK ULEGAĆ ZMIANOM ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE LUB PORĘ ROKU (SEZONU). 

WSZYSTKIE ZMIANY BĘDĄ NA BIEŻĄCO PUBLIKOWANE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI.

W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O TELEFON, UDZIELIMY WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT OTWARCIA PARKU. 


 Grupy zorganizowane (min. 20 osobowe) chcące nas odwiedzić prosimy o rezerwację i potwierdzenie terminów telefonicznie, bądź mailowo.

 

Nasi klienci

Aktualności

Sezon jesienny - wrzesień

 Szanowni Państwo.  Przypominamy o godzinach otwarcia parków we wrześniu.  Park linowy w Podzamczu będzie otwarty w weekendy (sobota i niedziela od godziny 10:00). Park linowy w Podlesicach pozostaje nieczynny (oprócz grup... »

Sezon wakacyjny!

 Szanowni Państwo! Przypominamy, że w sezonie wakacyjnym (lipiec/sierpień) oba parki linowe - Podzamcze i Podlesice są otwarte CODZIENNIE od 10:00 do 18:30. Zapraszamy! »

Sezon w maju :)

 Kochani!  Przypominamy, że w maju działamy w Podzamczu i w Podlesicach w weekendy (zależnie od warunków pogodowych - w razie nieprzychylnej pogody prosimy o telefon).  W godzinach 10:00 - 18:30. W tygodniu możliwe... »

Weekend majowy w AdrenaLinaPark!

 Szanowni Państwo! Zapraszamu na weekend majowy! Będziemy czynni w parku w Podzamczu i w Podlesicach od 29 kwietnia do końca weekendu majowego tj. 3 maja. Od godziny 10:00 do 18:30.  W razie niepewnej pogody prosimy o kontakt... »