Regulamin Parku Linowego

A A A

                Regulamin Parku Linowego AdrenaLinaPark

1. Z parku linowego mogą korzystać osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców, lub opiekunów.

2. Osoby  mające  mniej niż 140cm wzrostu mogą wejść na wysokość tylko pod opieką osoby dorosłej ( rodzica , opiekuna )

3. Korzystanie z parku dozwolone jest tylko po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem, uiszczeniu opłaty oraz przejściu szkolenia z zasad bezpieczeństwa obowiązujących w parku linowym „ADRENALINAPARK”

4. Wejście na pierwszą platformę w parku ma miejsce tylko i wyłącznie pod opieka instruktora.

5. Wejście do parku następuję na własną odpowiedzialność.

6. Osoby chcące korzystać z parku linowego „ADRENALINAPARK” muszą podpisać oświadczenie o następującej treści: KORZYSTAM NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORAZ NIIE JESTEM POD WPŁYWEM ALKOHOLU ORAZ INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH SWOIM PODPISEM POTWIERDZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I ZOSTAŁEM POUCZONY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCYCH W „ADRENALINAPARK”, ZARÓWNO NA WYSOKOŚCI JAK I NA ZIEMI.

7. Osoby, które spożyły alkohol lub inne środki odurzające obowiązuje całkowity zakaz wstępu na teren parku.

8. Osoby cierpiące na choroby serca lub inne, które w przypadku wysiłku fizycznego mogą zagrażać ich zdrowiu lub życiu nie powinny korzystać z parku.

9. Personel parku nie odpowiada za rzeczy pozostawione w parku.

10. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w parku linowym „ADRENALINAPARK” a)Osoby chcące korzystać z parku linowego muszą otrzymać od instruktora sprzęt zabezpieczający przed upadkiem z wysokości. b)Tylko instruktor zakłada sprzęt asekuracyjny. c)Po założeniu przez instruktora sprzętu asekuracyjnego nie wolno przy nim nic zmieniać. d)W skład sprzętu wchodzi uprząż, lonża asekuracyjna wraz z karabinkami, bloczek z karabinkiem i lonżą, kask . e)Osoby noszące biżuterię lub okulary powinny odpowiednio ją zabezpieczyć tak, aby nie stwarzały one zagrożenia dla ich zdrowia lub życia. f)Podczas wizyty w parku linowym należy bezwzględnie wykonywać polecenia instruktorów. g)Osoby znajdujące się na terenie parku linowego nie mogą swoim zachowaniem zarówno na ziemi jak i na wysokości stwarzać zagrożenia dla życia lub zdrowia swojego lub innych. h)Osoby znajdujące się na terenie parku linowego nie mogą przeszkadzać w pracy personelowi parku. i)Za nieprzestrzeganie jakiegokolwiek punktu regulaminu grozi bezwzględne wydalenie z terenu parku linowego „ADRENALINAPARK”.

                                                                                     

 

Nasi klienci

Aktualności

GODZINY OTWARCIA WE WRZEŚNIU

 Informujemy, że we wrześniu park linowy w Podzaczmczu będzie otwarty CODZIENNIE od godziny 10:00 do zmroku (19:00-19:30) a park linowy w Podlesicach w weekendy od 10:00 do zmroku (19:00-19:30). »

KAMERA POGODOWA!

 Chcieliśmy was poinformować, że zainstalowaliśmy w Podzamczu kamerę pogodową, dzięki której będziecie mogli polegać nie tylko na prognozach, lecz widzieć co aktualnie się dzieje. Dzięki temu możecie od razu zaplanować... »

Godziny otwarcia - WAKACJE!

Szanowni klienci! Przypominamy ... jesteśmy otwarci CODZIENNIE ... Parki w Podzamczu i w Podlesicach są czynne przez cały okres wakacyjny od godziny 10:00 do 19:30.   »

NOWE ATRAKCJE - MEGA TRAMPOLINA!

 Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej atrakcji - parku siatkowego z trampolinami! Zapraszamy Państwa do parku w Podzamczu na test i wspólną zabawę! »