Aktualności

A A A

KONIEC SEZONU 2020

2020-11-01 18:53:40

 Niestety ze względu na warunki epidemiczne jak i pogodowe jesteśmy zmuszeni zakończyć sezon 2020. 
Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy umożliwili nam poprowadzenie sezonu mimo ciężkich warunków i obostrzeń jak i każdemu odwiedzającemu. 
Mamy nadzieję, że sezon 2021 będzie mógł ruszyć i spotkamy się z wami, oraz, że będziemy się bezpiecznie wspólnie bawić!
 

Jeszcze raz dziękujemy!

Nasi klienci

Aktualności

Sezon jesienny - wrzesień

 Szanowni Państwo.  Przypominamy o godzinach otwarcia parków we wrześniu.  Park linowy w Podzamczu będzie otwarty w weekendy (sobota i niedziela od godziny 10:00). Park linowy w Podlesicach pozostaje nieczynny (oprócz grup... »

Sezon wakacyjny!

 Szanowni Państwo! Przypominamy, że w sezonie wakacyjnym (lipiec/sierpień) oba parki linowe - Podzamcze i Podlesice są otwarte CODZIENNIE od 10:00 do 18:30. Zapraszamy! »

Sezon w maju :)

 Kochani!  Przypominamy, że w maju działamy w Podzamczu i w Podlesicach w weekendy (zależnie od warunków pogodowych - w razie nieprzychylnej pogody prosimy o telefon).  W godzinach 10:00 - 18:30. W tygodniu możliwe... »

Weekend majowy w AdrenaLinaPark!

 Szanowni Państwo! Zapraszamu na weekend majowy! Będziemy czynni w parku w Podzamczu i w Podlesicach od 29 kwietnia do końca weekendu majowego tj. 3 maja. Od godziny 10:00 do 18:30.  W razie niepewnej pogody prosimy o kontakt... »