Aktualności

A A A

KONIEC SEZONU 2020

2020-11-01 18:53:40

 Niestety ze względu na warunki epidemiczne jak i pogodowe jesteśmy zmuszeni zakończyć sezon 2020. 
Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy umożliwili nam poprowadzenie sezonu mimo ciężkich warunków i obostrzeń jak i każdemu odwiedzającemu. 
Mamy nadzieję, że sezon 2021 będzie mógł ruszyć i spotkamy się z wami, oraz, że będziemy się bezpiecznie wspólnie bawić!
 

Jeszcze raz dziękujemy!

Nasi klienci

Aktualności

Start sezonu - Maj 2024

 Kochani... Powoli ruszamy! Jak na razie będziemy na Was czekać w parku w Podzamczu! Od godziny 11:00 do 19:00 (ostatnie wejścia).  Park w Podlesicach dołączy niebawem. »

Majówka 2024

 3... 2... 1.... Startujemy z długim weekendem‼️ Majówka zbliża się wielkimi krokami, pogoda zamówiona, więc co otwieramy parki w Podzamczu i Podlesicach. Podzamcze będzie otwarte już od 27 kwietnia aż do 5 maja... »

INSTRUKTORZY POSZUKIWANI!

Poszukiwani! Żywi... Chętni... Odpowiedzialni... Instruktorzy parku linowego. Szukamy instruktorów do naszych parków w Podzamczu i w Podlesicach na najbliższy sezon. Wymagania: - Wysoka kultura osobista. - Sprawność... »

Dziękujemy za tegoroczny sezon - zapraszamy na wiosnę!

 Dziękujemy za liczne odwiedziny! Nadszedł czas na pożegnanie... Parki w Podzamczu i Podlesicach będą nieczynne.  Widzimy się już na wiosnę! »